Yıl:30  Sayı: 318 ARALIK 2011 Mükellef 

ÖZKAN GAZETEMİZE GÖREV DAĞILIMINI AÇIKLADI
Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Birliği (MMMB) Genel Başkanlığına 10 ARALIK 2011 tarihinde seçilen SMMM Serdar ÖZKAN yönetim kurulunun ilk toplantısında görev dağılımı yaptıklarını açıkladı.

Bürosunda gazetemizin sorularını cevaplayan Gn. Bşk. Serdar ÖZKAN  Ocak ayının ilk haftası içerisinde ANITKABİR ziyareti planladıklarını, bu çerçevesinde Ankara'da  MMMB Ankara Şubesini, TÜRMOB,  ASMMMO ve muhasebe mesleği ile ilgili diğer kurumları işbirliğini geliştirmek için ziyaret edeceklerini vurgulayarak... Şube ziyaretlerinde ki görüşmeler neticesinde yeni dönemin çalışma programını oluşturup kamu'ya duyuracaklarını belirtti.

ÖZKAN şahsım ve yönetim kuruluna seçilen arkadaşlarımın gayreti, duyarlı meslek camiamızın desteği ile Genel Merkezin geçmişteki etkinliğini üretkenliğini artırmak genel hedefimizdir açıklamalında bulundu. ÖZKAN Görev dağılımında  Gn. saymanlığa kadıköy den Hakkı Gökdemir'in Genel sekreterliğe Üsküdardan Mahmut ŞAHİN'nin yönetim kurulunca atandığını belirterek diğer 8 üye arkadaş Gn. Başkan yardımcısı olarak görev yapacaklar önümüzdeki toplantıda görevlerin çerçevesi netleşecek dedi.

MMMMB Dernekleri Genel Merkez  Yönetim Görev dağılımı :

Serdar ÖZKAN Genel Başkan İstanbul / Şişli
Hakkı GÖKDEMİR Genel Sayman İst. Kadıköy
Mahmut ŞAHİN Genel Sekreter İst. Üsküdar'
Dürdane ATEŞ Gn Başkan Yard Adana
Sinan UZUN Gn Başkan Yard İst. Beyoğlu
Mustafa TAŞPULAT Gn Başkan Yard İst. Fatih
Şirzat FİLİZ Gn Başkan Yard Tekirdağ
Hüsamettin BALCI Gn Başkan Yard İzmir
İbrahim DİKTAŞ Gn Başkan Yard Ankara
Hayrettin ÖZBAKIR Gn Başkan Yard İst. Bayrampaşa
Erol ECEVİT Gn Başkan Yard İzmir/ Karşıyaka

 MMMB Dernekleri Gn Merkez Denetim Kurulu Görev dağılımı

Ali ÇELİK Dent Kur. Genel Başkan İstanbul / Bakırköy
Haydar KOÇ Dent Kur.Ü Ankara
Ahmet KULAKSIZ Dent Kur. Ü İzmir

MMMB Gn. Merkez Onur Kurulu Üyeliklerine de Yahya ARIKAN, Rıfat NALBANTOĞLU, Sabri TÜMER,  Ziya DİSANLI Selahattin BALTA, seçildiler...