Yıl:30  Sayı: 392  Eylül 2019 Mükellef 

TÜRMOB SEÇİMLERİNDE KİMİ DESTEKLEYECEĞİZ !

MükellefTV  İzmir SMMM odasının 17. UFRS ve TFR değer katmak ana temalı Muhasebe Standartları Sempozyumu sonrası görüştüğümüz  İzmir Cumhuriyetci Mali Müşavirler Gurubu Başkanı Erhan YAŞAR gurubun kuruluşunu amaç gaye ve farklılıklarını anlattı. Seçimlerde İzmir SMMMO yönetimine Selahattin TÜRKER girmesi başarısını ve diğer guruplardan farklılıklarını 1. Bölüm MükellefTV sorularını cevaplayarak verdi.. izlemek için tıklayınız

23-09-2019 tarihinde bürosunda ziyaret ettiğimiz İzmir Cumhuriyetci Mali Müşavirler Gurubu Başkanı Erhan YAŞAR Mesleki sorunları ve çözüm önerin Mükellef TV açıkladı. YAŞAR12 -13 Ekimde yapılacak TÜRMOB seçimlerinde hangi listeyi niçin destekleyeceklerini bu konuda başkanı olduğu Cumhuriyetci Mali Maşavirler gurubunun kurul kararını MükellefTV Muhasebe camiasına duyurdu..

23-09-2019 tarihinde bürosunda ziyaret ettiğimiz İzmir Cumhuriyetci Mali Müşavirler Gurubu Başkanı Erhan YAŞAR gurubun kuruluşunu amaç gaye ve farklılıklarını anlattı. Seçimlerde İzmir SMMMO yönetimine Selahattin TÜRKER girmesi başarısını MükellefTV sorullarını cevaplayarak verdi..
 

Erhan YAŞAR  Kızı ECRİN adını verdikleri bürosundayz.izmir Konakta'ki bürosundayız..

  
BOWLİNG İzmir Şampiyonluğuda bulunan
Yaşar Futboll tutkunu