Yıl: 32  Sayı: 334 NİSAN 2013 Mükellef 


İst. DDG liste başı haberi şöyle yaz diyen Hamdi BALCI oldu.

25-26 Mayıs 2013 tarihinde yapılacak İstanbul SMMMO seçimlerine hazırlanan Demokratik Değişim Gurubu Erki elinde bulunduran ÇDMB ve MB gurubuna karşı yarışacak adaylarını ön seçimle belirledi.  73 oy kullanılan seçimde 59 oyla liste başı seçilen Mehmet Hamdi BALCI 54 oyla Erol ÇELEN zorladı.

2010 seçimlerinde de Gurubun Başkan adayı,  M.Hamdi BALCI  Demokratik Değişim ve Demokratik Platform geçmiş seçimlerde 11800  (DİKKAT 11800 RAKAMI SEHVEN DİZGİ HATASIDIR ! BALCI KONUŞMASINDA 1500-1800  lere yakın oy aldık.DEMİŞTİR DÜZELTİR ÖZÜR DİLERİZ ) Yıllardır seçimlere katılıyoruz  Oda üye adreslerini ısrarlarımıza rağmen vermese de elimizde 15 bine yakın üye adresi var. Küskünlükleri bir kenara bırakır iyi çalışırsak. 32 bin üyeli İSMMMO seçimlerine oylarımızı 3000- 4000 lere çıkarırız dedi. Seçime katılanlar Yönetim Kurulunun 9 kişilik listesinde ilk üç isimi  Mehmet Hamdi BALCI, 59 oy la (alt resim ön sıra soldan ilk)  Erol ÇELEN 54 oyla (ön sıra oturan sağdan ilk), İbrahim ŞAHİN 29 oy la (ayaktakiler soldan 6 ncı ) belirlediler..

Gurubun ileri gelenleri de nispi sitemde sitemde bu dönem ÇDMG  6 ve MB gurubu 3 kişi ile 9 kişilik yönetimin oluşturuyor. Asgari hedefimiz bir sandalye almak. ÇDMB gurubu 4 MBG 4 olur bizde bir sandalye kazanırsak Başkanı biz tayin edeceğiz dediler.! Katılım yüzde almış olursa 3000 oyla 2 sandalye de çıkarabiliriz dediler

Daha sonra eksik bilgiler için kendisini aradığımız  Mehmet Hamdi BALCI Haberi şöyle yaz bizi ön seçim yaptılar adaylarını ön seçimle belirlediler şeklinde duyur  ve Türkiye ye örnek göster ! Bizde duyuruyoruz

                 25-26 MAYIS 2013 TARİHİNDE YAPILACAK OLAN İ.S.M.M.M.O.'NUN 22.OLAĞAN (SEÇİMLİ) GENEL KURULUNA YÖNELİK OLARAK 04.05.2013 TARİHİNDE YAPMIŞ OLDUĞUMUZ ÖN SEÇİM SONUCU AŞAĞIDA İSİMLERİ BELİRTİLEN ARKADAŞLARIMIZ YÖNETİM-DENETLEME VE DİSİPLİN KURULLARI ADAYLARI OLARAK SEÇİLMİŞLERDİR.

 

                                                                                                 DEMOKRATİK DEĞİŞİM GRUBU

                                                                                                 İSTANBUL İL YÜRÜTME KURULU

     
     
     

YÖNETİM KURULU - ASIL

 

YÖNETİM KURULU - YEDEK

MEHMET HAMDİ BALCI

1.

EBRU ÜNAL

EROL ÇELEN

2.

BURHAN ARAS

İBRAHİM ŞAHİN

3.

İLKER ÇOLAK

TACİ TEKİN

4.

ORHAN ERKAN

ALİM KESİK

5.

ÖZCAN ÇAĞLAR

AYSEL GÜZELER

6.

ŞAHHAYDAR ATAMAN

HASAN HÜSEYİN BAYKARA

7.

HASAN MURAT BENGİ

TÜRKAN KOTANKIRAN

8.

MEHMET İNCE

NEZAHAT ŞAHİN

9.

MURAT TATAR

     
     

DENETLEME KURULU - ASIL

 

DENETLEME KURULU - YEDEK

JAK KAMHİ

1.

İBRAHİM KARABULUT

ÖZLEM KARAHAN

   

ALİ İNCESU

   
     
     

DİSİPLİN KURULU

 

DİSİPLİN KURULU - YEDEK

HACER TEKİNER

1.

YÜKSEL TURMUŞ

GÜLİZAR ÖZEV

2.

KAMİL KARABATAK

DURAN ERDEM

3.

MEHMET NURETTİN AVCI

ALİ RIZA GÜREL

   

SERKAN İNAN DURMAZ