Mükellef   Yıl:32 Sayı: 332  MAYIS  2013

AÇDM'lerin ön seçimlerinde  Tamer DAĞKIRAN liste başı..

Ankara SMMMO'nın  8-9 Haziran 2013 tarihinde yapılması planlanan 22 olağan genel kurulunda seçimlere hazırlanan Tamer DAĞKIRAN ve arkadaşları   332 oy kullanılan aday adayı ön seçimlerini Yüksek Ticaretliler lokalinde yaptılar.  Ön seçimde yönetim kurulu liste başı seçilen Tamer DAĞKIRAN ...sorularımızı cevapladı.
 

Ön seçiminizde kaç kişi oy kullandı ?

DAĞKIRAN 332

Kurullara seçilenleri sırayla söyler misiniz ?

DAĞKIRAN ASMMO Yönetim Kurulu adaylarımız ;


1 Tamer DAĞKIRAN
2-Nurali KELEŞ
3-Erol ÇARDAK
4-Müslüm ÜNVER
5-İbrahim SERİN
6-Murat SEVÜK
7-Ufuk ÖZDEDEMİR
8-Onur LORD
9-Halil CEYLAN

 

Denetim Kurulu adaylarımız ;

1-Ergün KONUKÇU
2-MEHMET DİLSİZ
3-Baset DEMİRBOĞA

 

Disiplin Kurulu adaylarımız

 

1-Necla KÜTÜK

2-ONURSAL ÜNVER

3-Ahmet GÜNER

4-H.Metin YILMAZ

5-Devrim KALENDER

 

Seçildiler. dedi 

 

 

   Sizin diğer guruplardan ne farkınız var ? 

DAĞKIRAN Biz başından beri ön seçimle adaylarımızı oda kurulların seçilecek arkadaşları aramızda yapacağımız ön seçimle belirleyelim istedik. Bu konuda talebimizi ve gerekçelerini yönetimedeki olsun diğer arkadaşlara olsun anlattık. Buna yanaşmadılar. İlk işimiz  adaylarını ön seçimle  belirlemeyi ve oda kurullarında 2 dönem üst üste görev almayı tüzüğüne koyan, 2003 kurulan Ankara çağdaş demokrat muhasebeciler birliği gurubu hamurunu oluşturan 2 temel unsuru hayata geçireceğiz. Çünkü bu 2 unsur bize 2004 ASMMO seçimlerin tekrar kazandırmıştır Ön seçim lerini gerçekleştirdik...Şayet seçilirsek  2 nci unsur olan süre sınırlamasını gurup içerisinde de uygulayacağız...dedi.

 

Gurup tüzüğü ne 2 dönem aday adaylığını da yerleştirebilecek misiniz ?

 

DAĞKIRAN Seçildiğimiz taktirde dediğim gibi bizi bir araya getiren  öz hamurumuzu oluşturan 2 unsu aday adaylarımızı ön seçimle belirleme  ve oda kurullarında 2 dönem  görev alma kuralını hayata geçireceğiz...

 

Yükleme devam edecek....!