Yıl:35  Sayı: 354 Mayıs  2017 Mükellef 

İYMM ODASININ İFTAR YEMEĞİNDE BAŞKAN

Vehbi KARABIYIK  'İTİBAR EDİP GELDİĞİNİZ İÇİN BU GÜZEL GECE OLDU'İstanbul Yeminli Mali Müşavirler odasının  2 Haziran 2017 tarihinde Tarihi Perapalas'ta otelde verdiği iftar yemeğine  TBMM Plan Bütçe Kom. Bşk. YMM Vedat DEMİROZ,(alt sol foto Sağdan 2.)   GİB mensupları  ve İstanbul İstanbul Vergi Dairesi Başkanı Bekir BAYRAKDAR (Sağ başta) TÜRMOB Genel Başkanı Masis YONTAN' (soldan 2. )   YASED eski başkanlarından YMM Şaban ERDİKLER (solda) TÜRMOB Yönt. Kur. Üyesi Devlet Eski Bakanlarından YMM Masum TÜRKER (SOLDAN 3 ncü) ,  Kurucu Onursal Başkan Sezai ONARAL(soldan 4 ncü)..Vehbi KARABIYIK soldan 5.yanısıra birçok davetlide ramazan gecesinin güzelliğini birlik ve beraberlik içinde hoş sohbetle yaşadılar.

Gecede çık kısa espiri ile başlayan konuşmasını Başkan Vehbi KARABIYIK Basit gerçek siz itibar edip geldiğiniz için bu güzel gece oldu. Hepinize katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum.dedi.

Mütevazi kişiliğini her fırsatta gösteren AKP milletvekili TBMM plan bütçe komisyon başkanı YMM Vedat DEMİRÖZ Meclisteyim emrinizdeyim diyerek katılanlarla tek tek tokalaşıp vedalaşmaya çalıştı ancak sohbet uzadıkça uzadı İftar sonrası sohbet tatlı gelmişti.
 

AKTAN, UZUNOĞLU, KAMBER KAYA ZAMAN ZAMAN DERİN HOŞ SOHBETLERE DALDILAR

Sağdan

 TÜRMOB Gn. Başkanı
Masis YONTAN.

Dr. Masum TÜRKER,

TÜRMOB Dent. Kur. başkanı

Nazım ANIL,

Hakkı KOÇAK,

Alper KUŞ

 


 

Yemekler Pera ya yakışır kalitede Şerbetlerde öyle

Davetlisi olduğumuz bu nezih ortamdaki iftar yemeğine de  bizim halimizi anlatmak zor değildi..reklamcılar çözmüş açken ben ben değilim reklamı var ya  tamda beni anlatıyordu..

Güzeldi..!