Yıl:33  Sayı: 334 MAYIS 2015 Mükellef 


Ankara SMMM'ler Derneği  Başkanı Kemal KAYAOĞLU
2016 ASMMMO Seçimlerine Liste Çıkaracağız !!!


2013 yılında Ank.MB derneğinin temayüllere uymayan yanlış tutumundan dolayı ayrılarak Ankara SMMM derneğini kuran Kemal KAYAOĞLU  ASMMM Gurubu olarak ilk girdiğimiz seçimlerde TÜRMOB ta 5 delegelikle temsil edilme başarısını gösterdik. 25 ilçede örgütlenmemizi tamamladık. Her geçen gün mesleği siyasete alet ederek otokratikleşen dernek ve gurup anlayışından bıkanlar derneğimize katılıyor. ASMMO 2016seçimleri için liste çalışmalarımız başladı. ASMMMO üyesi meslektaşlarımız 31 Kasım 2015 Tarihine kadar aday adaylığı için derneğimize başvurabilirler dedi.

Gazeteniz Mükellef'e seçim çalışmalarını başlattıklarını açıklayan KAYAOĞLU Ankara Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasının 12 bini aşkın üyesi ile TÜRMOB 'bağlı ikinci nicel ve nitel büyük oda olmasına  dikkat çekerek,  .  Geçmişte üyesi olmaktan gurur duyduğum erki elinde bulunduran Meslekte Birlik yöneticilerinin  düzenledikleri toplantılarda üyelere hakaretler yağdırmalarının sosyal medyada yer almasının üzüntüsü içerisindeyiz. MB Dern. ve Grubunun bu dönem geçmiş dönemlerde olduğu gibi gerekenleri yapmakta geç kaldıkları aşikar. Bu seçimlere de yansıyacaktır.dedi.

KAYAOĞLU üyeler arasında özellikle siyasi görüşlerinden dolayı ayrımcı davranmak mesleki liyakat ve tecrübeye önem vermemek kendi görüşünden olmayana baskı yapmak diğer gruplarda alışkanlık haline geldi. Biz meslek etik ve onuruna yakışmayacak bu davranışları Ankara SMMM Derneği olarak kınıyoruz. Bu anlayışlara son vermek için ASMMO yönetimine talibiz.  Medeni herkese eşit davranan bir yönetim anlayışını ASMMM odasında hakim kılacağız dedi.

KAYAOĞLU Ank.SMMM derneği olarak Live Hospital hastanesi ile sözleşme imzaladık.  üyelerimiz bizden yazı alarak  250 TL ye tam çekaptan yaptırabilecekler. Geniş bilgi için isteyen arkadaşlarımız derneğimizin  ANKARA Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler DERN. HİSARPARKI CADDESİ KALE APARTMANI NO: 16/16 ULUS ALTINDAĞ / ANKARA .adresine  veya  0(312) 324 38 40  -0533 512 62 70  telefonlarına başvurabilirler