Yıl:30  Sayı: 322  MAYIS  2012 Mükellef 

MMMB Gn .Başkanı Serdar ÖZKAN

EĞİTSEL TATİL KAPADOKYA'da..

Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Birliği (MMMB ) Bakırköy Şubesinin 01/06/2012 tarihinde düzenlediği  yat gezisinde MMMB dernekleri Genel Başkanı Serdar ÖZKAN (Fotoğrafta solda)Bakırköy Şb Başkanımız  Sayın İrfan DEMİRCİ (Fotoğrafta ayakta karadenizli  bu dayanışma gecemizde karadeniz ağırlıklı eğleneceğiz,  kendisinden Volkan KONAK lı günlerde bekliyoruz. MMMB'nin Geleneksel  Eğitsel Tatilini Eylül ayı içerisinde Kapadokya da yapacağız. Eğitsel tatilin formatı biraz değiştirdik. Amacımız o yöreyi geleneklerini birlikte yaşamak. Dernekçiliğin genel amacı da birlikte harekat etmektir. Umuyoruz ki, Kapadokya da birlikte oluruz.

Çoğunluğu Trakya İzmir Adana Ankara Karadeniz  olmak üzere 26 Şb. lerinin olduğunu belirten ÖZKAN Şb. ziyaretlerine önem verdiklerini söyleyerek 'önümüzdeki  hafta Yalova, İzmir Aydın şubelerimizi ziyaret edeceğiz açıklamasını yaptı. ÖZKAN 10 Kasım (ATATÜRK'ün ölüm yıldönümü) Selanik Gezisi planladıklarını duyurup sözlerini tamamladı.

 

MMMB Bakırköy Şb. Başkanı DEMİRCİ  SMMM ve YMM Odaları birliği TÜRMOB Gn. Başkanı Nail SANLI'yı (üstteki fotoğrafta sağda) duygu ve düşüncelerini belirtmesi için mikrofona davet etti.

 

Nail SANLI Yemek toplantısıdır kısa tutacağım. Mesleki yaşamımızda derneğimizin önemini hepimiz biliyoruz dedi Basının bile tek sesli hale geldiğine vurgu yapan SANLI  basının bile kutuplara ayrıldığına, senden benden tartışmalarının yaşandığına dikkat çekip 'bu ortamda birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var. Bu nedenle bu dayanışma gecesini düzenleyenleri  katkı sunanları tebrik ediyor hepinize iyi eğlenceler diliyorum' dedi

Konuşmalar bitince konukları ile tek tek ilgilenen sunuculuğunu da yapan  MMMB Bakirköy Şb. Başkanı İrfan DEMİRCİ gecenin tertiplenmesinde fiilen emek vermişleri sahneye çağırarak teşekkür etti

 

Karadeniz ezgilerinin yanı sıra, Orhan GENCEBAY, Neşet ERTAŞ gibi  müzisyenlerden de parçalar dinledik. MMMB Bakırköy Şube Başkanı İrfan DEMİRCİ şan dersi almış yorumcular a taş çıkartacak güzel şarkılar söyledi.Hatta bir ara orkestra ritmi kaçırınca karadenizlilerin espiritüel yaklaşımı ile oralara çalışmadım uyarısı ile parçaya devam etti.

 

Boğazın engin maviliğinde hoş muhabbetlerin yanı sıra  Aziz GÖKDENİZ'in (Alttaki fotoğraf Sağda) deyimi ile kah mehtaplı gecelere dalındı kah horonlar tepildi. Monoton ve stresli iş yüklerini boğazın derin sularına geceye katılanlar salıverdi. 

 

 


Mükellef TV diğer şeçeneklerin de geceden kesitler izleyebilirsiniz.
!!!!!